Všechny výhody podrobně vysvětleny 

Podívejte se zblízka!

Bezpečné rozvádění vzduchu

Jednotka TROX AIR PURIFIER vypouští vzduch do místnosti nad úrovní hlavy. Jednotka takto může rozptýlit velký objem vzduchu, aniž by vznikal průvan. Současně tak zabraňuje šíření virů z nakažené osoby přímo proudem vzduchu.

TROX AIR PURIFIER - bezpečná distribuce vzduchu - CZ

Minimální riziko infekce

Dvoustupňový vysoce výkonný filtrační systém TROX čistí vzduch a prokazatelně odfiltrovává více než 99,95% všech aerosolů. Aerosoly, které mohou být kontaminované virem. K tomuto účelu slouží vysoce účinný HEPA filtr H13. HEPA filtry se široce používají k čištění vzduchu v operačních sálech.

Protože se viry po relativně krátké době stávají neaktivními, není nutné dodatečné tepelné nebo UV ošetření. 

H13, nebo H14: Které filtry jsou lepší?

HEPA filtry s filtrační třídou H13 jsou ideální pro čištění vzduchu. Používají se standardně v operačních sálech nebo čistých prostorách (např. při výrobě mikročipů) a spolehlivě z interiérového vzduchu odfiltrují 99,95 % všech aerosolů obsahujících viry, a to i při vysokých rychlostech výměny vzduchu. 

Filtry H14 dosahují účinnosti separace 99,995 %, ale mají vyšší spotřebu energie, jednotka je hlasitější a vyšší jsou i náklady na údržbu. Filtry H14 mají navíc v nelékařských aplikacích jen minimální výhodu. Protože dodatečné výdaje neopodstatňují minimální přidanou hodnotu, jednotka TROX AIR PURIFIER je standardně vybavena filtrem H13. V kombinaci s předfiltrem ePM1 85% filtr dosahuje úrovně filtru H14 v celém provozním rozsahu.

Filtr H14 je k dispozici na vyžádání.

TROX AIR PURIFIER - minimalizované riziko infekce - CZ

I ve velkých místnostech

Jednotka TROX AIR PURIFIER je schopna přefiltrovat až 1 600 m³ vzduchu za hodinu. Nepřekoná ji žádná jiná jednotka v této třídě! To znamená, že jediná čistička vzduchu TROX AIR PURIFIER stačí k odstranění téměř všech aerosolů i z velkých místností a prostorů, jako jsou restaurace nebo konferenční místnosti.

Příklad: Provoz v restauraci s rychlostí výměny vzduchu v místnosti a úrovní hluku splňující normu VDI při objemovém průtoku 1 200 m³ a spotřebě energie 150 W.

TROX AIR PURIFIER - take pro velké prostory - CZ

Tichý provoz  

Díky patentované zvukové izolaci je čistička vzduchu TROX AIR PURIFIER tišší než jakékoliv jiné srovnatelné zařízení. Za normálního provozu (rychlost výměny vzduchu 1000 m³/h) je zhruba stejně tichá jako ventilátor počítače, a je tak ideální pro použití ve školách nebo v kancelářích.

Poslouchejte pozorně

Ne všichni výrobci poskytují dostatečné informace o hladině hluku jejich jednotky. Aby byly poskytnuty smysluplné informace, hladina hluku musí být vždy vyjádřena jako akustický výkon nebo akustický tlak. Akustický tlak vyžaduje zahrnutí příslušného útlumu místnosti, což závisí na dané místnosti. Kromě toho údaje o hluku vždy závisí na objemu vzduchu a velmi se liší dle úrovně výkonu, na které jednotka pracuje. Vždy se ujistěte, že informace o hluku a objemovém průtoku vyhovují vašim požadavkům. Dále zkontrolujte, zda je jednotka dostatečně tichá pro vaši aplikaci i na vyšších úrovních výkonu.
TROX AIR PURIFIER - tichý provoz - CZ

Extrémně odolný filtr

Na rozdíl od běžných plochých filtračních desek jsou filtrační panely v jednotce TROX AIR PURIFIER skládané. Zařízení má tak celkovou filtrační plochu 47 m². 

Díky velikosti a zabudovanému předfiltru lze HEPA filtr používat déle i v nepřetržitém provozu a není třeba jej několik let měnit.

TROX AIR PURIFIER - extrémně odolný filtr - CZ

Nízká spotřeba energie  

Jednotku TROX AIR PURIFIER můžete bez váhání nechat běžet celý den. Čistička vzduchu totiž navzdory vysokému výkonu vyžaduje velmi málo energie. Díky úsporným motorům a velkým filtračním plochám zařízení průměrně spotřebuje méně než 100W žárovka.

TROX AIR PURIFIER - nízká spotřeba energie - CZ
Požadavek na cenovou nabídku

* povinné
production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://api.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://psp40.onventis.com https://psp22.onventis.com https://trox4u.troxgroup.com", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

Sdílet stránku

Doporučit tuto stránku

Doporučit tuto stránku zasláním odkazu emailem.

Pole označená (*) jsou povinná.

Sdílet stránku

Děkujeme za doporučení!

Vaše doporučení bylo odesláno a zakrátko by mělo být doručeno.


Kontakt

Jsme tu pro vás

Uveďte prosím své sdělení a druh dotazu
Tel.: +420 318 541 111 | Fax: +420 318 541 112

Pole označená (*) jsou povinná.

Kontakt

Děkujeme vám za zprávu!

Vaše zpráva je odeslána a zakrátko bude zpracována.
Naše oddělení pro servisní dotazy se s vámi co nejrychleji spojí Pro obecné informace o výrobcích nebo o službách můžete také zavolat:
Tel.: +420 318 541 111 | Fax: +420 318 541 112

Kontakt

Jsme tu pro vás

Uveďte prosím své sdělení a druh dotazu
Tel.: +420 318 541 111 | Fax: +420 318 541 112

Attachment (max. 10MB)

Pole označená (*) jsou povinná.

Kontakt

Děkujeme vám za zprávu!

Vaše zpráva je odeslána a zakrátko bude zpracována.
Naše oddělení pro servisní dotazy se s vámi co nejrychleji spojí Pro obecné informace o výrobcích nebo o službách můžete také zavolat:
Tel.: +420 318 541 111 | Fax: +420 318 541 112